Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/hhh.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sportowe fasony na co dzień 2018

Sportowa marynarka na co dzień

Nie ulega wątpliwości, że marynarka sportowa posiada z roku na rok coraz więcej zwolenników. Przede wszystkim, dodaje panom szyku, a przy tym jest znacznie wygodniejsza i mniej oficjalna niż marynarka garniturowa. Warto podkreślić, że najczęściej sięgają po nią mężczyźni w średnim wieku, którzy chcą wyglądać stylowo, a przy tym młodo i modnie. Godny pokreślenia jest też fakt, że tego rodzaju część garderoby jest bardzo uniwersalna, bowiem idealnie pasuje do pracy, na spacer czy wypad na miasto, w szczególności gdy mówimy o stylizacjach codziennych.

Ponadto, marynarka sportowa jest niezwykle komfortowa, gdyż pozbawiona jest wszelkich usztywnień na ramionach. W związku z czym rewelacyjnie się układa, jednakże nie możemy mieć złudzeń, iż wszystkie fasony będą idealnie leżeć na każdym mężczyźnie. Aby wybrać właściwy model, trzeba przymierzyć kilka strojów, spośród  których wybieramy najwygodniejszą, najładniejszą i najlepiej pasującą do naszej sylwetki marynarkę. Nie zapominamy także o tym, że w przypadku sportowych marynarek panuje większa dowolność w zakresie kolorystyki i wzornictwa. Otóż, na wystawach sklepowych możemy odnaleźć nie tylko szare, czarne, brązowe, granatowe czy beżowe kreacje, ale również przykładowo czerwone, niebieskie czy fioletowe stroje dla panów. Mogą być one gładkie bądź upiększane np. prążkami albo kratką.

Nie każdy wie o tym, że pewnego rodzaju nowością są marynarki z kapturem, które są dosyć odważne. Z pewnością, pasują one licealistom czy studentom, ale panowie w dojrzałym wieku niekoniecznie się w nich dobrze prezentują. Niektóre ze sportowych marynarek zdobione są naszywanymi kieszeniami oraz oryginalnymi guzikami, jednakże w ich stosowaniu należy zachować umiar, aby nasza stylizacja nie wyglądała komicznie. Oprócz tego, mogą być one matowe bądź połyskujące, choć te drugie zdecydowanie bardziej pasują na imprezę niż na co dzień, chyba że zakładamy ją na przyjęcie koktajlowe. Poza tym, marynarki sportowe również są wykonane z lżejszych materiałów i zazwyczaj nie posiadają podszewki.

Trzeba podkreślić, że sportowe marynarki możemy nosić na wiele sposobów, ponieważ utrzymane są w stylu casual. Warto podkreślić, że możemy je zakładać zarówno w komplecie z t-shirtem jak i koszulą. Ponadto, idealnie prezentują się w zestawieniu nie tylko z jeansami, ale i chinosami. A, co najważniejsze wcale nie muszą być utrzymane w podobnym odcieniu co pozostałe elementy garderoby, gdyż eksperymenty kolorystyczne są jak najbardziej pożądane. Ale z drugiej strony nie należy przesadzać z zabawą barwami, bowiem gdy do jaskrawego podkoszulka założymy ciemną marynarkę, to odcień spodni też powinien być stonowany.